De zolder van een studentenhuis in de Oosterstraat is dinsdagnacht volledig uitgebrand. De studenten wisten op tijd het huis te verlaten.
De vlammen sloegen al uit de ramen aan de voor- en achterzijde van de zolderetage toen de brandweer aankwam. Die wist te voorkomen dat het vuur zich zou verspreiden. De rest van het huis en de naastgelegen woningen zijn dan ook gespaard gebleven. Wel was er water- en rookschade.
Volgens de brandweer woonden er vijf studenten in het studentenhuis van wie twee op de zolderetage. De studenten probeerden vergeefs de brand te blussen. Op het moment van de brand vierden de studenten een verjaardagsfeestje. Ze werden gewaarschuwd door een brandmelder. De oorzaak van de brand is niet bekend.
De vlammen sloegen al uit de ramen aan de voor- en achterzijde van de zolderetage toen de brandweer arriveerde. Die wist te voorkomen dat het vuur zich zou verspreiden. De rest van het huis en de naastgelegen woningen zijn gespaard gebleven. Wel was er water- en rookschade.
Volgens de brandweer woonden er in het pand vijf studenten, van wie twee op de zolderetage. De studenten probeerden vergeefs de brand te blussen.
De studenten vierden juist een verjaardagsfeestje, toen zij werden gewaarschuwd door een brandmelder. De oorzaak van de brand is niet bekend.
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Delft ‘giet oan’. Donderdag (vanavond) om 20.00 uur zijn de eerste door de unit sport en studentenschaatsvereniging ELS georganiseerde Delftse sprintkampioenschappen bij de Balpol. Inschrijven kan via Facebook of Twitter.
Aan de Balthasar van der Polweg moet nog dit jaar begonnen worden met de bouw van een vierde studentencomplex.
Een iglo die muziek speelt, water van allerlei kleurtjes dat op commando door een immens web van slangetjes stroomt en muren die overeind komen als je tegen windmolentjes aanblaast. De hal van IO leek vorige week op een sprookjeswereld. ...