Na de Sint Sebastiaansbrug blijkt nu ook de Kapelsbrug te zwak om het gewicht van tramlijn 19 te dragen. Dat meldt het Algemeen Dagblad.
De Kapelsbrug ligt tussen het legermuseum en de Schie en ligt daarom in het traject voor de Sint Sebastiaansbrug. “Het is de bedoeling om de verbouwing van beide bruggen in dezelfde periode te laten plaatsvinden”, meldt Jan Langstraat van de gemeentelijke voorlichting. Daardoor zullen er geen extra gevolgen zijn voor de bereikbaarheid van de TU.
Tramlijn 19 komt te liggen tussen de TU-wijk en Leidschendam-Voorburg. Begin 2010 beginnen de renovatiewerkzaamheden. De TU zal daardoor in die periode slechter bereikbaar zijn. De verwachting is dat tram 19 op zijn vroegst in 2012 studenten en medewerkers op het mekelpark kan afleveren.
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Een minderheid van senatoren in de Eerste Kamer wil de leeftijdsgrens voor alcoholgebruik verhogen van zestien naar achttien jaar. Ze krijgen voorlopig hun zin niet, tot opluchting van de studentenverenigingen.
Altijd al een god willen maken? Nu is je kans. De TU nodigt alle medewerkers en studenten uit om een nieuw beeld van Prometheus te ontwerpen.
De een zijn dood is de ander zijn brood. Nederland zou hoogopgeleide Grieken, Portugezen en Spanjaarden hierheen moeten halen, nu er in hun eigen land nauwelijks werk voor hen is, zegt voorzitter Jan Anthonie Bruijn van de AWT.
Staatssecretaris Zijlstra vindt het belangrijk dat studenten goed worden voorgelicht over een lening bij DUO, maar hij wil het ook niet overdrijven. “Het is hun eigen verantwoordelijkheid dat ze niet zomaar gaan lenen voor een nieuwe ...